Телефони:
+38(044)361-38-02
+38(067)502-56-12
+38(093)756-87-00
 
 
 
 

Музичне мистецтво. Підручник для 3 класу. Аристова Л.С., Сергієнко В.В.

Музичне мистецтво. Підручник для 3 класу. Аристова Л.С., Сергієнко В.В.
Дивіться ще:
 
Купити музичне мистецтво, підручник, 3 клас, Аристова, Київ, Україна | pidrychnuk.com.ua
Є у наявності
Ціна:
140.00 грнАристова Л.С., Сергієнко В.В. Музичне мистецтво : підручник для 3 класу ЗНЗ з навчанням українською мовою, ВД «Освіта», 112 с.
Підручник «Музичне мистецтво. 3 клас», що є основою НМК з музичного мистецтва для 3 класу, укладено відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти в галузі «Мистецтво» та відповідної базової навчальної програми.
У підручнику подано матеріали, що сприяють реалізації музичної змістової лінії, і спрямовані на формування і розвиток в учнів комплексу ключових, міжпредметних і предметних (музичних) компетентностей у процесі набуття власного естетичного досвіду під час сприймання та аналізу-інтерпретації музики та практичної діяльності. Ця навчальна книга є концептуальним продовженням системи підручників нового покоління, що стала переможцем у Всеукраїнському конкурсі рукописів підручників для початкової школи, маючи інтегративний характер сприяє формуванню уявлень школярів про синтез мистецтв та гармонійність навколишнього світу, виховує асоціативне мислення, вміння розуміти красу в різних її виявах. У підручнику вміщено тексти пісень та ноти.
Для учнів 3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів початкової школи, методистів, студентів педагогічних коледжів та вищих навчальних закладів педагогічного спрямування, батьків.

 
 

Copyright © 2015 Підручніки та посібники. Шкільна та дошкільна література. Підготовча література до ДПА, ЗНО та інше.