Телефони:
+38(044)361-38-02
+38(067)502-56-12
+38(093)756-87-00
 
 
 
 

Bingo! Книга для учня. Рівень 1 Юлія Іванова, Jim Whalen

Bingo! Книга для учня. Рівень 1 Юлія Іванова, Jim Whalen
Дивіться ще:
 
Купити Bingo! Книга для учня, Рівень 1 Юлія Іванова, Jim Whalen, Київ, Україна | pidrychnuk.com.ua
Є у наявності
Ціна:
99.00 грнМатеріал підручника відповідає новій програмі з англійської мови для 1 класу загальноосвітніх шкіл.

Підручник Bingo! є головною складовою частиною навчально-методичного комплекту Bingo!, спеціально розробленого для навчання англійської мови україномовних дітей молодшого шкільного і старшого дошкільного віку. Уведення завдань надається рідною для дітей мовою, що робить завдання зрозумілими і дітям, і батькам.

У підручнику весь матеріал представлено як серія пов'язаних між собою казкових подорожей у чарівний ліс маленької дівчинки Даші в супроводі її англійського друга Тома. В опануванні англійською Даші також допомагають мешканці казкового лісу - розумний кролик Вітті, кішечка Флаффі та бешкетне ведмежа Тедді.

Завдання підручника оформлено у вигляді маленьких ігрових ситуацій, що пробуджує в маленького учня інтерес до їх виконання. Веселі пісеньки полегшують дітям запам'ятовування англійських слів і фраз, а музичні фізкультхвилинки позбавлять заняття одноманітності. 

У процесі занять діти також виконують завдання-проекти, які дозволяють максимально розкрити творчий потенціал дитини. Завдання підручника покликані навчити дитину впізнавати англійські слова в книжках, сприймати на слух природну англійську мову, розвинути у дитини лінгвістичні здібності, що полегшить у майбутньому засвоєння будь-якої іноземної мови. Наприкінці підручника надається стисле повторення усього матеріалу. Також наприкінці книги можна знайти граматичний довідник, який надається у вигляді яскравих кумедних малюнків. Завдання робочого зошиту допоможуть закріпити пройдений матеріал.

 
 

Copyright © 2015 Підручніки та посібники. Шкільна та дошкільна література. Підготовча література до ДПА, ЗНО та інше.