Телефони:
+38(067)502-56-12
+38(095)135-98-27
+38(093)756-87-00
 
 
 
 

Англійська мова. Збірник завдань для проведення ДПА 2021. 9 клас. Константинова О.М.

Англійська мова. Збірник завдань для проведення ДПА 2021. 9 клас. Константинова О.М.
ДПА    |    Освіта
Дивіться ще:
 
Купити Англійська мова, Збірник завдань для проведення ДПА 2021, 9 клас, Константинова, Київ, Україна | pidrychnuk.com.ua
Є у наявності
Ціна:
50.00 грн«Англійська мова. Збірник завдань для проведення ДПА. 9 клас»
Матеріали посібника для ДПА з іноземної мови у 9 класі навчальних закладів системи загальної середньої освіти складено відповідно до основних вимог щодо підготовки завдань, насамперед — відповідності завдань рівням, зазначеним у державних стандартах та навчальних програмах: для закладів загальної середньої освіти — рівень А2+, для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов — рівень В1, що дозволить їх використовувати в комплексі з будьякими навчальнометодичними комплектами для основної школи, рекомендованими Міністерством освіти і науки. До складу матеріалів входять: аудіозапис тексту, який використовується для проведення аудіювання, а також одне післятекстове завдання; текст для читання з одним післятекстовим завданням; текст із пропущеними словами на використання мови. Завдання можна також використовувати під час підготовки до олімпіад і складання ЗНО з англійської мови за курс середньої загальноосвітньої школи. Зміст тестових завдань будується на автентичних зразках мовлення, прийнятих у Великобританії, та відповідає сферам i тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі.
Кожен з 44 варіантів завдань з англійської мови, що входять у пропонований збірник, відповідає рівням, зазначеним у державних стандартах та навчальних програмах і відповідає вимогам формату ДПА. Матеріали забезпечують визначення рівня сформованості в учнів умінь за двома видами мовленнєвої діяльності та рівень володіння учнем іноземною мовою. Завдання відповідають рівням, зазначеним у державних стандартах і навчальних програмах для закладів загальної середньої освіти: рівень А2+ — для загальноосвітніх шкіл (22 тести); рівень В1 — для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов (22 тести).

 
 

Copyright © 2015 Підручніки та посібники. Шкільна та дошкільна література. Підготовча література до ДПА, ЗНО та інше.